Oferta programowa

Kontakt

MŁODZIEŻOWY DOM KULTURY
im. Andrzeja Bursy 

os. Tysiąclecia 15
31-606 KRAKÓW

tel., fax. 12 648 49 95
mdk@mdk.krakow.pl
facebook.com/MDKBursa

nr konta do wpłat za zajęcia:
02 1020 2906 0000 1002 0356 7716

bip.jpg

Oferta dla dzieci (od lat 5) i  młodzieży o niesprecyzowanych zainteresowaniach.
Playstation, XBOX z kinectem, gry planszowe, football stołowy, gry i zabawy edukacyjne,
wycieczki krajoznawcze, pogotowie lekcyjne, kraina twórczego myślenia
a także... własne propozycje uczestników.

Prowadzący:

Wiesława Podskarbi       poniedziałki 16 - 18.3o
Anna Zapała          od wtorku  do piątku od 15.00 do 19.oo

KlubCzasuWolnego_mini.jpg

Klub Czasu Wolnego to miejsce w Domu Kultury, w którym dzieci mogą uczestniczyć w grach i zabawach edukacyjnych, korzystać z  gier na konsolach playstation, rozgrywać mecze przy stole footballowym i wielu grach planszowych a także brać udział w konkursach, quizach i wielu innych atrakcjach  przygotowywanych przez pedagogów prowadzących zajęcia. W tym roku szkolnym oferta została „zmodernizowana”.
W zajęciach, poza uczestnikami stałymi regularnie uczęszczającymi,  mogą brać udział dzieci sporadycznie przyprowadzone na określony czas przez rodziców, którzy nie mogą zapewnić opieki swoim pociechom, a mają do załatwienia własne  sprawy np. wizytę u lekarza, fryzjera, zebranie, zakupy itp.

Klub czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 15.oo – 18.3o. Zaprasza dzieci od 5 roku życia, udział w zajęciach jest bezpłatny. Uczniowie klas młodszych  mogą skorzystać z pomocy w przygotowaniu się do zajęć szkolnych  a rodzice porozmawiać z pedagogami na tematy wychowawcze i ogólnorozwojowe. Tradycją Klubu jest akcja RAZEM PO ZDROWIE adresowana do dzieci i rodziców; kilka razy w roku można się zmierzyć, zważyć i obliczyć własne BMI (Body Mass Index), a także poznać tajniki higieny żywienia. 

Z A P R A S Z A M Y!