NOWE FORMY w Listopadzie 2023

muzyczne

▪️ CHÓR DZIECIĘCY (5-12 lat)
▪️ DUETY, TERCETY… zajęcia wokalne nie tylko dla solistów

zajęcia we wtorki (17.oo – 20.oo) i soboty (10.oo – 13.oo) prowadzi Aleksandra Przybyłowicz.
Aleksandra Przybyłowicz ukończyła Akademie Muzyczną w Katowicach specjalność prowadzenie zespołów wokalnych i wokalno-instrumentalnych. Jest wokalistką i skrzypaczką ludowego zespołu Beskidnicy oraz członkiem zespołu wokalnego SZEW. Nauczyciel muzyki, kształcenia słuchu, założyciel chórów szkolnych

Powody dla których warto dołączyć:
🎵 Rozwój talentu muzycznego – Nasze zajęcia chóralne pomogą Twojemu dziecku rozwijać umiejętności wokalne i muzyczne w przyjaznym i wsparciem otoczeniu.
🎵 Nauka przez zabawę – Uczestnictwo w chórze to świetny sposób na naukę muzyki i śpiewu, jednocześnie bawiąc się w towarzystwie rówieśników.
🎵 Budowanie pewności siebie – Poprzez występy na scenie dzieci uczą się pewności siebie i radzenia sobie ze stresem.
🎵 Wspólnota i przyjaźń – Nasz chór to miejsce, gdzie dzieci mogą nawiązać nowe przyjaźnie i poczuć się częścią zgranej grupy.
🎵 Tworzenie wspomnień – Wspólne próby, występy i koncerty stanowią doskonałą okazję do tworzenia pięknych wspomnień.

sportowe

▪️ TENIS STOŁOWY

Na zajęcia zapraszamy dzieciaki od 7 roku życia, które chciałyby poznać zasady, technikę oraz poczuć ducha sportowej rywalizacji w ping pongowym wydaniu. W ofercie dla najmłodszych skupimy się na  poznaniu, kształtowaniu i doskonaleniu podstawowych elementów tenisa stołowego umożliwiających swobodną i dającą radość grę. Starsi uczestnicy zajęć będą szlifować swoje umiejętności i rozgrywać mini turnieje. Dla każdego coś dobrego!

▪️ GIMNASTYKA/ZAJĘCIA RUCHOWE DLA NAJMŁODSZYCH

Zabawa ruchem poprzez gry i zabawy, ćwiczenia gimnastyczne oraz korekcje wad postaw. Uczestnicy rozwiną swoją kondycję, koordynację wzrokową ruchową oraz gibkość.

Zachęcamy do spotkania z prowadzącym:
14 listopada /wtorek/ 16.3o – 18.oo
17 listopada /piątek/ 15.oo – 17.3o

Zajęcia planowane we wtorki i piątki

o prowadzącym:

Janusz Puchałka jest nauczycielem wspomagającym z ponad 7 letnim doświadczeniem w pracy z dziećmi. Uwielbia bawić się ruchem i zarażać tym dzieciaki. W wolnych chwilach wspina się po baldach, a w ciepłe dni pływa na windsurfingu