LATO W MDK

„Lecimy w kosmos”

Akcja Lato 2023 w MDK im. Andrzeja Bursy zaplanowana jest na 3 wakacyjne tygodnie.
I 26 czerwca – 30 czerwca, II 3 – 7  lipca, III  10 – 14 lipca

Ogólny plan planowanej akcji Lato w MDK
Plan i godziny mogą ulec zmianie ze względu na dynamikę zdarzeń, – (wyjścia, pogoda…)

10.oo – 12.45 ZAJĘCIA realizowane w zależności od tematu:
• integracyjne
• edukacyjne
• plastyczne
• sportowe
• rekreacyjne

12.45 poczęstunek

13.15 w SCENIE „i”
• spotkanie z filmem na dużym ekranie
• wszyscy śpiewamy i tańczymy – karaoke, zumba i inne propozycje taneczno muzyczne
• zabawy cyrkowe
• pokaz talentów

ponadto: Turniej Tenisa stołowego, konkursy, wystawa, dyskoteka, zabawy w patio

Zajęcia dla chętnych od 6 ( ! UKOŃCZONY SZÓSTY ROK ŻYCIA ! ) do 14 lat realizowane będą od poniedziałku do piątku, w godzinach 10.oo – 15.oo

Wnioski zapisu można pobrać ze strony www.mdk.krakow.pl lub od pracownika MDK. Uzupełniony trzeba złożyć w sekretariacie lub przesłać na mdk@mdk.krakow.pl

⚠️ BARDZO WAŻNE!
Informujemy, że do 20 czerwca, w pierwszej kolejności na listę wpisujemy wyłącznie zgłoszenia od uczestników zajęć stałych w MDK

O AKCJI…
Tegoroczna akcja realizowana będzie POD HASŁEM „Lecimy w kosmos” fakty, ciekawostki i inne tajemnice kosmosu… gwiazdy, planety, przestrzeń kosmiczna, asteroidy, ufo… po prostu kosmiczna zabawa. Tematyczne zajęcia w KLUBIE CZASU WOLNEGO i pracowniach: plastycznej, fotograficznej, teatralnych, muzycznych. Ponadto interaktywne zabawy i projekcje w SCENIE „i”, w tym „WSZYSCY ŚPIEWAMY I TAŃCZYMY” – Karaoke, zumba i inne taneczno – muzyczne propozycje na dużym ekranie z wykorzystaniem zasobów Internetu.

i co nas nigdy nie zawodzi… 🙂 • gry i zabawy towarzyskie, Xbox • konkursy, quizy, turnieje • zabawy w patio i WAKACYJNI GOŚCIE – Spotkania edukacyjno (sprawy bezpieczeństwa) – rekreacyjne z przedstawicielami, Straży Miejskiej, Policji, Straży Pożarnej • TENIS STOŁOWY rozgrywki sparingowe, turniej na zakończenie.

Informacje i deklaracje na planowane WYCIECZKI REKREACYJNO – POZNAWCZE na bieżąco.
Wycieczki i
wyjścia uzależnione od dofinansowania
• Muzeum Lotnictwa w Krakowie- wycieczka piesza
• Multikino – wycieczka piesza
• Park Doświadczeń im. Stanisława Lema- przejazd MPK

Udział w Akcji LATO w MDK im. Andrzeja Bursy jest bezpłatny.
Możliwe dopłaty do biletów podczas wyjść.