KLUB CZASU WOLNEGO

Oferta dla dzieci (od lat 5) i  młodzieży o niesprecyzowanych zainteresowaniach.
poniedziałek, wtorek, piątek 15.15 – 19.oo
środa, czwartek 15.15 – 18.3o
sobota (od 23 września) 10- 14.oo

Playstation, XBOX z kinectem, gry planszowe, football stołowy, gry i zabawy edukacyjne, wycieczki krajoznawcze, pogotowie lekcyjne, kraina twórczego myślenia a także… własne propozycje uczestników.
Udział w zajęciach jest bezpłatny. Uczniowie klas młodszych  mogą skorzystać z pomocy w przygotowaniu się do zajęć szkolnych a rodzice porozmawiać z pedagogami na tematy wychowawcze i ogólnorozwojowe.

Prowadzący:
Anna Zapała poniedziałek – czwartek
Karolina Nęga – piątek
Joanna Słomka – sobota

Klub Czasu Wolnego to miejsce w Domu Kultury, w którym dzieci mogą uczestniczyć w grach i zabawach edukacyjnych, korzystać z  gier na konsolach playstation, rozgrywać mecze przy stole footballowym i wielu grach planszowych a także brać udział w konkursach, quizach i wielu innych atrakcjach  przygotowywanych przez pedagogów prowadzących zajęcia.
W zajęciach, poza uczestnikami stałymi regularnie uczęszczającymi,  mogą brać udział dzieci sporadycznie przyprowadzone na określony czas przez rodziców, którzy nie mogą zapewnić opieki swoim pociechom, a mają do załatwienia własne  sprawy np. wizytę u lekarza, fryzjera, zebranie, zakupy itp.

Tradycją Klubu jest akcja RAZEM PO ZDROWIE adresowana do dzieci i rodziców; kilka razy w roku można się zmierzyć, zważyć i obliczyć własne BMI (Body Mass Index), a także poznać tajniki higieny żywienia. 

Z A P R A S Z A M Y!